Laboratorium

Wiedza, doświadczenie, dokładność.

Laboratorium Analiz Lekarskich „MINI-LAB” jest prywatnym dostawcą usług laboratoryjnych na ternie Nysy i okolic. Działamy od 2001r. i byliśmy pierwszą tego typu placówką w mieście w czasie przemian w publicznej i niepublicznej służbie zdrowia. W trakcie wieloletniej działalności zyskaliśmy opinię rzetelnego i wiarygodnego partnera w oczach naszych Klientów. Jesteśmy firmą wdrażającą nowoczesne technologie i innowacje w codzienną pracę laboratorium. Wykwalifikowana kadra, nowoczesny system organizacji pracy oraz wyposażenie naszego laboratorium w najwyższej jakości analizatory i autoanalizatory renomowanych firm, gwarantują Państwu usługi diagnostyczne o najwyższej jakości.

Kontrola jakości

W celu zapewnienia Państwu najwyższej jakości usług laboratoryjnych, na każdym analizatorze przeprowadzana jest codzienna kalibracja oraz kontrola dokładności i odtwarzalności wykonywanych na nim badań.  Ponadto w naszej firmie przeprowadzana jest wielopoziomowa kontrola jakości  polegająca na codziennej kontroli jakości na etapie laboratorium i dwóch niezależnych kontroli międzylaboratoryjnej i ogólnopolskiej kwartalnie przez Centralny Ośrodek Badań Jakości w Diagnostyce Laboratoryjnej w Łodzi.

Polityka poufności

Szczególną troską otaczamy dane Pacjenta, które zostały nam powierzone przez nich samych i naszych Partnerów biznesowych. Dane osobowe oraz informacje o zleconych badaniach i wynikach, cenniki kontrahentów i umowy chronimy przed dostępem osób nieupoważnionych. Politykę poufności danych regulowaną odrębnymi procedurami,  każdy pracownik laboratorium „MINI-LAB” doskonale zna i zobowiązany jest do ich przestrzegania.  Stale doskonalony jest również system informatyczny. Bezpieczeństwo danych osobowych i informacji o wynikach badań jest monitorowane, a wszelkie wykryte nieprawidłowości są korygowane.

NASZE PUNKTY POBORU MATERIAŁU DO BADAŃ 

Laboratorium Główne - Nysa, ul. Grodkowska 9
Przychodnia „REMEDIUM” - Nysa, ul. Kolejowa 3
Gabinety Lekarskie - Nysa, ul. 22-go Stycznia 22

NZOZ Laboratorium Analiz Lekarskich
MINI-LAB  Bożena Resakowska
Grodkowska 9, 48-300 Nysa 

tel. 77 435 21 07
tel. 602 442 982